PRproduktowy.net.pl

Baldowski

Buty Baldowski Buty Baldowski Buty BaldowskiObuwie marki Baldowski weszło na rynek w 1973 i zawojowało cała Polskę! Stało się pewnego rodzaju symbolem solidności i trendów w branży obuwniczej, co w dzisiejszych czasach jest niełatwą sztuką. Baldowski to firma rodzinna, wykonująca obuwie klasyczne, z naturalnej skóry najlepszej jakości, w oparciu o projekty najlepszych włoskich projektantów obuwia.

Buty damskie marki Baldowski to powiew świeżości w szufladzie z tradycją. To delikatne, wykonane z najwyższą starannością czółenka w oryginalnych kolorach, buty męskie – to idealne do pracy lub na weekend buty z naturalnych skór, tłoczonych w ciekawy sposób. Baldowski to także niebagatelna biżuteria – kolorowa, wykonana z wysokiej jakości kamieni, tworząca idealne dopełnienie do damskich stylizacji, zarówno tych wieczorowych, jak i nieoficjalnych. Jeśli chodzi o nowości w sklepie Baldowskich, kobiety z pewnością zachwycą się czółenkami na grubych, masywnych obcasach w zwierzęce motywy, oraz nowoczesnymi fasonami butów z ciekawymi tłoczeniami i zdobieniami na obcasie.

Męskie obuwie firmy Baldowski z pewnością zapadnie w pamięć każdemu stylowemu mężczyźnie – jest wygodne, klasyczne, i w niebanalny sposób wykonane, co czyni je niepowtarzalnymi i ponadczasowymi. Posiadanie obuwia tej marki to dziś obowiązek każdej znawczyni mody, to synonim wyczucia smaku i nowoczesności – potwierdzają to gwiazdy, które systematycznie pojawiają się w mediach w tym obuwiu. Docenił to także projektant Maciej Zien, który zaprojektował dla Baldowskich fantastyczna kolekcję.

Tematyka: Baldowski, Buty Baldowski, Sklepy Baldowski, Baldowski sklep internetowy