PRproduktowy.net.pl

C&A

Dewizą marki C&A jest zadowolenie klienta oraz taki wybór asortymentu dostępnego do sprzedaży, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach online, by każdy mógł znaleźć tam ubrania odpowiednie dla siebie, na każdą okazję. Firma otworzyła swój pierwszy sklep w Holandii w 1911 roku, będąc marką, która zaskarbiła sobie od razu sympatię klientów – niskimi cenami przy bardzo wysokiej jakości ubrań. Z roku na rok sklepów pod szyldem C&A przybywało w Europie i na świecie, i obecnie jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieciówek.

C&A to aż jedenaście różnych marek, przeznaczonych dla konkretnych odbiorców. To także wygodnie podzielone, przestronne sklepy, w których bezbłędnie można skierować się od razu do działu z odzieżą damską, męską, niemowlęca czy dziecięcą. Ubrania C&A to także jedne z pierwszych, które wykonuje się ze specjalnej biobawełny – uprawianej na ekologicznych polach bez używania pestycydów, pozyskując w ten sposób naturalny, przyjemny dla skóry i zdrowy dla środowiska surowiec do tworzenia fantastycznych koszulek czy spodni. Co ciekawe, ekologiczne ubrania są nieco tańsze od tych pozostałych z innych kolekcji, może warto więc pomyśleć o zmianie stylu życia na zdrowszy, i do tego bardziej ekonomiczny, właśnie dzięki C&A?

C&A stawia przede wszystkim na wygodę i bardzo wysoką jakość sprzedawanych produktów. Są one doskonale skrojone, świetnie uszyte, i wykonane z materiałów najwyższej jakości. W sklepach stacjonarnych i online można je kupić w atrakcyjnych wyprzedażach w cenie dużo niższej, niż pierwotna.

Powiązane: C&A, C and a, C&A sklep, C&A online, C&A sklep internetowy, C&A Warszawa, C&A Kolekcja, C&A Poznań, C&A Kraków

Bielizna C&AKoszula C&A Spodnie C&A Sweter C&A