PRproduktowy.net.pl

EVC DSGN

Bluzka EVC DSGNJedną z najbardziej charakterystycznych, kolorowych marek, które potępiają masową produkcję i wypuszczanie na rynek identycznych, powielanych przez tłumy, tanich ubrań, jest marka EVC DSGN, założona przez dwójkę zdolnych projektantów, Ewę i Dominika. Ich pasją jest tworzenie z ubrań do codziennego noszenia prawdziwych dzieł sztuki. W zasadzie kolekcja EVC DSGN składa się z dwóch elementów – obszernych bluz i legginsów, jednak nie są to typowe bluzy, ani zwyczajne legginsy.

Są to ubrania z fantastycznymi, trwałymi nadrukami, które produkowane są w niewielu egzemplarzach, by w ten sposób pokazać, że to, co modne, to niekoniecznie coś, co mają wszyscy dookoła. Ubrania EVC DSGN należą do tych śmiałych, dedykowanych najodważniejszym odbiorcom, którzy lubią trendy, wygodę i nowoczesność, a jednocześnie nie boją się wyjść na ulicę w bluzie z nadrukiem z kolorowych klocków Lego, czy zapełnionej łatającymi kotami.

Spódniczka EVC DSGNBluzy EVC DSGN są unikalne, posiadają wielkie, bardzo kolorowe i wyraziste nadruki, przypominające nieco fotografie, ułożone w nieskomplikowane, lecz bardzo oryginalne wzory. Na każdym z wyrobów nadrukowane jest wyraźne, specyficzne dla danego artykułu logo marki, dzięki czemu nie może być wątpliwości, gdzie ubiera się właściciel bluzy czy legginsów. Do każdej bluzy poleca się specjalną, dedykowana jej parę legginsów, która pozwoli dopełnić całości stylizacji, ubrać się oryginalnie i fantazyjnie, lecz z klasą typową dla miłośników markowych ubrań. Cechą charakterystyczną ubrań EVC DSGN jest to, że nie potrzebują one żadnych dodatków, są ozdobą sama w sobie.

Podobne: EVC DSGN, EVC DSGN kolekcja