PRproduktowy.net.pl

Forever Pink

Aby dać się zauważyć na ulicy i wyglądać kolorowo, modnie, oraz czuć się wygodnie i na luzie, warto zafundować sobie ubrania marki Forever Pink z firmy Butik. To nowoczesna, dynamiczna marka, która ma już wiele zwolenniczek w całej Polsce. To głównie nastolatki i młode kobiety, dla których dedykowane są te oryginalne, casualowe ciuchy.

Sukienka Forever Pink Spodnie Forever Pink  Spodenki Forever Pink Bluzka Forever Pink

Marka Forever Pink to asortyment ubrań nietuzinkowych, systematycznie poszerzana o nowe modele bluzek, topów, kurtek czy spodni, a także torebek i dodatków. Tym, co najmodniejsze w tym sezonie, i do czego dąży cała kolekcja, są duże, kolorowe nadruki na bluzach, topach i tunikach. A na nadrukach możemy znaleźć wszystko – motywy zwierzęce, nazwy miast, postaci z licencyjnych bajek, takich jak kultowy Kaczor Donald czy Hannah Montana, motywy kwiatowe, wizerunki ludzi. Wykonane są one w jakości HD, więc bardzo realistyczne, soczyście wyglądają na przodach bluzek, topów i innych ubrań. Marka Forever Pink posiada też spory wybór spodni – od supermodnych rurek skinny, poszerzanych w kroku boyfriendów, po legginsy i szorty.

Myślą przewodnią marki są ulice wielkich miast – to one inspirowały projektantów do tworzenia tak niebanalnych, kolorowych i odważnych strojów, w których śmiało można wybrać się do szkoły, na spacer czy na imprezę, by zawsze wyglądać trendy, i czuć się świeżo i wygodnie! Ubrania marki, kolekcja Forever Pink można znaleźć w sklepach marki Butik, których jest już ponad 160 w całej Polsce, bądź w sklepie online, który oferuje ten sam, stale aktualizowany asortyment.