PRproduktowy.net.pl

Mum&Co

Często pomimo mnogości różnych rodzajów i modeli torebek czy plecaków, ciężko jest wymagającym elegantkom znaleźć coś dla siebie – i tu właśnie jest pole do popisu dla Mum&Co. To nowatorska marka, stworzona przez kobietę, matkę dwóch córek, o bardzo wysublimowanym guście.

Torebka Mum&CoFirma została stworzona na potrzeby, pierwotnie, jednego lub dwóch modeli, które okazałyby się subtelne, delikatne i dziewczęce, niczym wieczorowe torebki z mięciutkiej skórki, a jednocześnie luzackie, niczym plecak licealistki wybierającej się na wagary. Produkty Mum&Co nie sa produkowane masowo, nie można ich spotkać w każdym mieście, w sklepach stacjonarnych, a jedynie w wybranych galeriach i showroomach. To sprawia, że są tak unikalne, i niestety – to również wymusza ceny tych wyrobów na odpowiednio wysokim poziomie. Ceny torebek i plecaków Mum&Co wahają się od 150 do 700 złotych za sztukę, jednak jest to naprawdę dobra inwestycja, jeśli poszukujemy produktu, który ujmie nas swoją delikatnością, a zarazem solidnością wykonania i trwałością.

Modele marki Mum&Co charakteryzują się ciekawym krojem – są to proste, gładkie płachty materiału swobodnie łączone, zwijane, zaciskane, przez co tworzą fantastyczne dodatki do codziennych i bardziej eleganckich stylizacji dla tych najbardziej wymagających kobiet. Torebki i plecaki występują w kilku fasonach, w delikatnych, pudrowych kolorach lub barwach ziemi, przez co są uniwersalne i pasują niemal do każdej stylizacji. Nie nudzą się, i nie musimy obawiać się, że w przyszłym sezonie przestaną być modne!

Powiązania: Mum&Co, Mum&Co kolekcja