PRproduktowy.net.pl

Tamaris

Tamaris to niemiecka marka obuwia, która funkcjonuje na świecie w ponad 70 krajach, i jest marką obuwniczą bardzo cenioną przez klientki. Firma produkuje buty na eksport od wielu lat, wyrobiła już sobie więc markę bardzo cenioną i zdobyła grono stałych klientek, które nie noszą już butów innych marek.

Marka Tamaris to obuwie damskie, w najróżniejszych wzorach i fasonach – znajdziemy tam zarówno obuwie casualowe, wygodne, idealne na co dzień, do pracy, czy na wypad za miasto, jak również obuwie wieczorowe, czyli eleganckie szpilki. Największym powodzeniem cieszą się sandały i kozaki Tamaris. 90% produktów produkowanych jest z naturalnej skóry, dzięki czemu są one trwałe, wygodne i nie niszczeją tak prędko.

Buty TamarisWzornictwo butów Tamaris jest bardzo różnorodne – najlepiej wygląda to na przykładzie balerinek. Oferowane przez markę baleriny mają zarówno bardzo elegancką formę – są lakierowane, posiadają lekki obcas, kokardy czy klamry, mogą być też „szkolne”, wykonane w dwóch kolorach, na przykład czarnym i białym, niczym stworzone do szkolnego mundurka. Ale znajdziemy tu też delikatne, ażurowe balerinki w dziewczęcych kolorach, oraz baleriny w folkowe zdobienia, kolorowe i fantazyjne – można więc śmiało powiedzieć, że w Tamaris znajdziemy absolutnie każdy krój butów i każdy rodzaj wzornictwa, jaki nam odpowiada. Marka Tamaris nie jest skierowana do konkretnej grupy wiekowej – swoje ulubione modele butów znajdzie tu na przykład nastolatka, uwielbiająca kolorowe trampki, jak i stateczna kobieta, która poszukuje uniwersalnych, stabilnych butów do biura.

Powiązane: Tamaris, Buty Tamaris, Tamaris shoes, Tamaris online