PRproduktowy.net.pl

Zielony Kot

Zielony Kot to jedna z najpopularniejszych polskich marek biżuterii wykonywanej ręcznie. Produkty tej marki można zakupić w markowym butiku w Warszawie lub za pośrednictwem sklepu online. Zielony Kot to biżuteria artystyczna, nie produkowana masowo, bardzo indywidualna i solidnej jakości.

Kolczyki Zielony Kot Naszyjnik Zielony Kot Wisiorek Zielony Kot

Nie ma tu miejsca na przypadkowość – każdy element biżuterii jest projektowany ręcznie, wykonywany z najwyższej jakości materiałów, w wyjątkowo staranny sposób. Charakterystyczny dla Zielonego Kota jest brak produkcji masowej, dzięki czemu każda klientka może poczuć się indywidualnie mając na sobie coś tej marki.

Sklep oferuje przeogromny wybór biżuterii, wykonanej z całej gamy materiałów: żywicy, metali, kamieni szlachetnych, srebra, złota, bursztynu, rzemieni i mnóstwa innych. Trzeba przyznać, że Zielony Kot to marka dla indywidualistek, które cenią sobie przede wszystkim oryginalny wygląd i świadomość, że podobnej biżuterii raczej nie zobaczą na innej osobie przypadkowo spotkanej na ulicy. To biżuteria dla osób z duszą artysty, które nie poszukują delikatnej biżuterii z subtelnymi zdobieniami, lecz wyrazistej, kolorowej, wykonanej przy użyciu szlachetnych i mniej szlachetnych kruszców. W Zielonym Kocie znajdziesz przede wszystkim mnóstwo kolorów, biżuterie wykonaną z materiałów, o których nie wiedziałaś, że można je w ten sposób wykorzystać. Wchodząc do galerii zielony Kot można się przekonać, jak wielką pasją może być ręcznie robiona biżuteria, i jakie cuda można stworzyć mając do dyspozycji porządne materiały i sprawne dłonie.

Tematyka: Zielony Kot, Zielony kot biżuteria, Zielony kot warszawa, Zielony kot kolczyki, Sklep zielony kot,